Hakkımızda

11.000 m²

Bursa/Ovaakça’ da, yaklaşık 11.000 m² alana kurulu, sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak ileri düzeyde makine parkuruna sahip üretim tesisimiz, 25 yıllık deneyimi ile harmanlanarak siz değerli sektör paydaşlarına merhaba diyor. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Birlikte

Ülkemizin lokomotif sektörlerinden olan perakende sektörüne yön veren siz değerli paydaşlarımıza bu yolculukta eşlik etmek ve yaşayan alışveriş mekanlarınıza üreteceğimiz ürünler ile çevre dostu ve sürdürülebilir katkılarda bulunabilmek için sabırsızlanıyoruz. Saygı ve selamlarımızla.

Bursa/Ovaakça’ da, yaklaşık 11.000 m² alana kurulu, sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak ileri düzeyde makine parkuruna sahip üretim tesisimiz, 25 yıllık deneyimi ile harmanlanarak siz değerli sektör paydaşlarına merhaba diyor. Nihai tüketiciler tarafından hassasiyetle değerlendirilen gıda ürünlerinize benimseyici bir anlayış ile yaklaşan SETCOLD A.Ş., markaların kullanıcılarına sundukları deneyime aracı olmak ile birlikte, perakende noktalarındaki güçlü bağın bir parçası olabilmek için çağımızın getirdiği teknolojiden beslenerek, var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Ülke ekonomisine katkı sağlayacak bir değer…

Perakende sektörüne kaliteli ürün ve hizmet sunmak anlayışı ile yola çıkan SETCOLD A.Ş. oluşturacağı istihdam, tedarik zinciri hareketliliği ve ihracat hacmi ile
ülke ekonomisine doğrudan katkı sunacak milli bir değer ve dünya çapında ürünler sunabilen uluslararası bir marka olmayı hedefliyor.

Bu yolculukta birlikteyiz…

Ülkemizin lokomotif sektörlerinden olan Perakende sektörüne yön veren siz değerli paydaşlarımıza bu yolculukta eşlik etmek ve yaşayan alışveriş mekanlarınıza
üreteceğimiz ürünler ile çevre dostu ve sürdürülebilir katkılarda bulunabilmek için sabırsızlanıyoruz.

Saygı ve Selamlarımızla,

SETCOLD Soğutma San. ve Tic. A.Ş.

Tüm ekibimize Dubai'ye gönderilen siparişimizdeki özverili çalışması ve projeye getirdikleri yenilikler için teşekkürü bir borç biliriz.
rencold-logo.png
Teşekkürler
SETCOLD

Setcold fuarlarda !

Fuarlarda standımızı ziyaret eden, 

tanıştığımız ve görüştüğümüz herkese teşekkür ederiz.

Sonraki fuarlarda görüşmek üzere.