Mon - Fri : 07:15 - 17:15

rencold ihracat soğutmalı dolap

11 Ülkeye İhracat ve Güçlü Ar-Ge

Setcold olarak, 2023 yılı içinde endüstriyel soğutma sistemlerindeki yenilikçi yaklaşımımız ve kaliteli ürünlerimizle birlikte elde ettiğimiz başarılar, adımızı dünya genelinde yüksek sesle duyurmamıza neden oldu.

Bosna-Hersek, Almanya, Hollanda, Bulgaristan, Sırbistan, İsviçre, İngiltere, Kamerun, Senegal, Lübnan ve Irak’a gerçekleştirdiğimiz soğutmalı dolap ihracatlarımızla, ürünlerimizi geniş bir coğrafyaya tanıtarak küresel arenada kendimize sağlam bir yer edindik.

 

Enerji verimliliği yüksek ve çevre dostu soğutma çözümlerimizi uygun fiyat politikamız ile sunuyor, her geçen gün sektörde yeni standartlar belirleyerek, müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkıyoruz.

Orta Doğu’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Asya’ya kadar geniş bir coğrafyada faaliyet göstererek, sektöre öncülük etmekten gurur duyuyoruz.

 

Müşteri memnuniyetini de en önemli temel değerimiz olarak kabul ediyoruz.

Sadece ürünlerimizle değil, aynı zamanda sunduğumuz hizmetle de müşterilerimizi memnun etmeye odaklanıyor, her bir geri bildirimden ilham alarak daha iyisini yapma konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz.

 

Yaptıklarımızla geleceğe güvenle bakarken, stratejik adımlar atma konusundaki kararlılığımızı da sürdürüyoruz. Ar-Ge’ye olan yatırımlarımız, ürün portföyümüzü genişletme çabalarımız ve global pazardaki varlığımızı güçlendirme hedeflerimizle markamızı daha da ileri taşıyoruz.

 

Soğutma sektöründeki yenilikleri ve Setcold’un güncel gelişmelerini kaçırmamak için blog bölümümüzü takip etmeye devam edin.

rencold-logo

Rencold ekibi tüm sorularınızı yanıtlamaya ve size destek olmaya hazır. Bize iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

rencold-refrigeration-product